Tickless Baby odstraszacz kleszczy, bez chemii - dla dzieci

  • Dostępność : Chwilowy brak towaru
Cena: 99,00
przechowalnia

Rewolucja w walce z kleszczami! To małe, sprytne urządzenie odstrasza kleszcze za pomocą ultradźwięków. Tickless emituje impulsy ultradźwiękowe o częstotliwości 40 kHz, które blokują u kleszczy narząd Hallera. Kleszcze wykorzystują go do namierzania żywiciela, kiedy narząd Hallera jest zablokowany - kleszcze nie są w stanie skutecznie polować. 

Tickless to skuteczna i bezpieczna metoda na odstraszanie kleszczy dla całej rodziny. Urzadzenie nie zawiera szkodliwej chemii i można je stosować od pierwszego dnia życia. Skuteczność Ticklessa potwierdziły testy laboratoryjne przeprowadzone na uniwersytecie Camerino we Włoszech, urządzenie posiada certyfikat TUV.

Emitowane przez urządzenie ultradźwięki są niesłyszalne i całkowicie nieszkodliwe dla ludzi oraz zwierząt domowych. Tickless działa również na pchły które posiadają podobny do kleszczy narząd namierzania ofiary.

 https://www.youtube.com/watch?v=NubtRiGLWNE

Sposób użycia: zawieś urządzenie przy dziecku, tak aby kratka w obudowie była odsłonięta. Pamiętaj aby nie zakrywać urządzenia - ultradźwięki powinny móc się swobodnie rozchodzić. Aby upewnić się, że bateria jest naładowana naciśnij przycisk - jeśli urządzenie działa poprawnie czerwona dioda błyśnie jasno czterokrotnie.

 

  • Wiek: 0-5 lat
  • Czas działania od momentu włączenia: 10-12 miesięcy
  • Zasięg: 1,5 metra
  • Posiada certyfikat TUV
  • Dostępne w kolorach: beżowym i różowym

Poleć znajomemu
Nadawca:
E-mail znajomego:
Wiadomość:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator